Dette er resultater fra St.Hansturneringa 2019. Se de siste resultatene fra St.Hansturneringa 2022 her.



Søndag 23/6 (Dag 3)

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
23061300 søn. 23/06 08:00 søn. 23/06 Bane 2 G04-05 Plj A Burfjord/Øk...Glimt BØS 1 Rotsundelv Idrettslag    
23061400 søn. 23/06 08:00 søn. 23/06 Bane 3 J08-09 Plj B Nerskogen IL 2 Bossekop UL J2009-2    
23061500 søn. 23/06 08:00 søn. 23/06 Bane 4 J08-09 Plj B Tverrelvdalen IL Alta IF 1    
23061700 søn. 23/06 08:25 søn. 23/06 Bane 6 G10-11 Plj A Nordreisa Idrettslag 1 Tverrelvdalen IL    
23061800 søn. 23/06 08:25 søn. 23/06 Bane 7 G10-11 Plj A Bossekop UL G2010 Nordreisa Idrettslag 4    
23061301 søn. 23/06 08:50 søn. 23/06 Bane 2 G08-09 Plj A Fløya, IF Rotsundelv Idrettslag    
23061401 søn. 23/06 08:50 søn. 23/06 Bane 3 J08-09 Plj A Nerskogen IL 1 Nordreisa Idrettslag 1    
23061501 søn. 23/06 08:50 søn. 23/06 Bane 4 J08-09 Plj B Bossekop UL BUL J08-2 Burfjord Idrettslag    
23061701 søn. 23/06 09:05 søn. 23/06 Bane 6 G10-11 Plj B Nordreisa Idrettslag 3 Skjervøy IK 3    
23061801 søn. 23/06 09:05 søn. 23/06 Bane 7 J10-11 Plj A Skjervøy IK 2 Nordreisa Idrettslag    
23061302 søn. 23/06 09:40 søn. 23/06 Bane 2 G08-09 Plj B Burfjord/Øk...Sørøy Glimt Bossekop UL G09 - 1    
23061402 søn. 23/06 09:40 søn. 23/06 Bane 3 J06-07 Plj B Indre Kåfjord IL Kaiskuru Idrettslag 1    
23061502 søn. 23/06 09:40 søn. 23/06 Bane 4 J08-09 Plj A Bossekop UL J2009 Oksfjord og... Idrettslag    
23061702 søn. 23/06 09:45 søn. 23/06 Bane 6 G10-11 Plj B Rotsundelv Idrettslag Skjervøy IK 1    
23061802 søn. 23/06 09:45 søn. 23/06 Bane 7 G10-11 Plj A Nordreisa Idrettslag 4 Tverrelvdalen IL    
23061703 søn. 23/06 10:25 søn. 23/06 Bane 6 J10-11 Plj A Nordreisa Idrettslag Skjervøy IK 1    
23061803 søn. 23/06 10:25 søn. 23/06 Bane 7 J10-11 Plj A Rotsundelv Idrettslag Skjervøy IK 2    
23061303 søn. 23/06 10:30 søn. 23/06 Bane 2 G04-05 Plj A Nordreisa Idrettslag Burfjord/Øk...Glimt BØS 2    
23061403 søn. 23/06 10:30 søn. 23/06 Bane 3 G06-07 Plj B Bossekop UL BULG07-1 Nerskogen IL    
23061503 søn. 23/06 10:30 søn. 23/06 Bane 4 G06-07 Plj B Nordreisa Idrettslag 1 Tverrelvdalen IL 1    
23061304 søn. 23/06 11:20 søn. 23/06 Bane 2 G08-09 Plj A Nordreisa Idrettslag 1 Fløya, IF    
23061404 søn. 23/06 11:20 søn. 23/06 Bane 3 J08-09 Plj A Skjervøy IK Alta IF 2    
23061504 søn. 23/06 11:20 søn. 23/06 Bane 4 G08-09 Plj B Burfjord/Øk...Sørøy Glimt Nordreisa Idrettslag 2    
23061600 søn. 23/06 11:20 søn. 23/06 Bane 5 G06-07 Plj A Bossekop UL BULG07-2 Bossekop UL    
23061305 søn. 23/06 12:10 søn. 23/06 Bane 2 J06-07 Plj B Indre Kåfjord IL Bossekop UL J07-2    
23061405 søn. 23/06 12:10 søn. 23/06 Bane 3 J06-07 Plj A Tverrelvdalen IL Nordreisa Idrettslag    
23061505 søn. 23/06 12:10 søn. 23/06 Bane 4 G08-09 Plj A Alta IF 1 Nerskogen IL    
23061601 søn. 23/06 12:10 søn. 23/06 Bane 5 G06-07 Plj B Nordreisa Idrettslag 3 Alta IF 2    
23061306 søn. 23/06 13:00 søn. 23/06 Bane 2 G06-07 Plj A Nordreisa I...lag 4 (J04) Alta IF 1    
23061406 søn. 23/06 13:00 søn. 23/06 Bane 3 J06-07 Plj A Kaiskuru Idrettslag 2 Bossekop UL 1    
23061506 søn. 23/06 13:00 søn. 23/06 Bane 4 G08-09 Plj B Alta IF 2 Skjervøy IK    
23061602 søn. 23/06 13:00 søn. 23/06 Bane 5 G06-07 Plj A Tverrelvdalen IL 2 Nordreisa Idrettslag 2    
23061407 søn. 23/06 13:50 søn. 23/06 Bane 3 G08-09 Plj A Bossekop UL G09 - 2 Rotsundelv Idrettslag    
23061507 søn. 23/06 13:50 søn. 23/06 Bane 4 G08-09 Plj B Nordreisa Idrettslag 2 Tverrelvdalen IL    
23061603 søn. 23/06 13:50 søn. 23/06 Bane 5 J08-09 Plj A Bossekop UL BUL J08-1 Skjervøy IK